Barda Ayakta Kalma Rehberi

Bütün hafta içi gri hücrelerinizi paralayarak çalıştınız, gözleriniz Japon balığı, kaslarınız da kaya kıvamında, bir an evvel eve gidip yatakla yeksan olmak istiyorsunuz ama çalan telefon sizinle hemfikir değil gibi.. Evet, üniversiteden arkadaşlar nedense bu geceyi felek ve çember ilişkisi üzerinden değerlendirmek istiyorlar.

İkinci sınıf Amerikan filmlerindekiler başta olmak üzere kadınların “reunion” adı verilen ve lise/üniversite arkadaşlarıyla yıllar sonra buluşmak olarak dilimize çevrilebilecek bu kavram öncesi ne kadar hazırlandıklarını aklınıza getirin. Günler öncesinden cilt bakımına gidilir, rejimler yapılır lakin sizin böyle bir şeye ihtiyacınız yok. Peki ama barda nasıl “ayakta kalacaksınız”?

Aslında bunun için Herkül kıvamına gelmiş olmanıza ya da Survivor yarışmasına katılacak kapasitede olmanıza gerek yok. Barda ayakta kalmak tamamen yol yordam işidir ve karizmanızın bir anda on kaplan gücüne fırlamasını sağlar. Tabi bu süre zarfında barda sizinle kesişmekte olan bayanlara da ne denli güçlü ve yol yordam bilir olarak gözükecek olmanız da cabası… Örneğin en basitinden yıkılmayacak hale gelin: İçeceğiniz içki adedini önceden biliyor olmak size büyük ölçüde özgüven kazandırır. Daha önceki içki tecrübelerinizi anımsayın ve aralarından en zararsızını seçerek o geceki mönüyle yola devam edin.

Bu arada stratejik bir nokta seçip gecenin büyük bir kısmını orada geçirin. Bu hem fazla hareket edip kalan enerjinizi harcamanızı engelleyecek hem de mekana yeni dahil olan bayanları rahatlıkla fark edebilmenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere adrenalin ve testesteron seviyesinin artışı alkolün istenmeyen birçok etkisini bertaraf eder… Garsona tip vermekse sizin hatırı sayılır bir müşteri olduğunuzu ima etmesi açısından bayanlar nezdinde oldukça yararlı bir eylem olacaktır.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    kalf egzersizi

    Kalf Egzersizleri

    Kamp Kaçamağı