En İyi Link Kısaltma Siteleri – Link Kısalt Para Kazanma Yöntemi

link kısalt para kazanma yöntemi

Bir çoğumuz, internetten para kazanmanın yollarını aramaktayız. Bununla birlikte, internetten para kazanmanın kolay bir yönteminin olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Aslında, URL’leri kısaltabilir ve bu yöntemle para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda link kısalt para kazanma yöntemi hakkında bilgi verip, en iyi link kısaltma siteleri listemizi sizinle paylaşacağız.

Kısaltılmış linkleri kişisel blog veya web sitenizde yayınlanabilir. Ayrıca, kısaltılmış linkleri, Facebook, Twitter, Tumblr ya da başka sosyal ağ platformlarının yanı sıra forumlara da gönderebilirsiniz. Her ziyaretçi kısaltılmış linkinize tıkladığında, kullanmış olduğunuz link kısaltma hesabınıza belirli oranlarda para eklenecektir. Yani her tıklamadan gelir elde etme potansiyeliniz var.

Link Kısalt Para Kazanma Yöntemi online para kazanmanın en basit yöntemlerinden birisidir. .

İnternet uzun zamandır, insanların kendileri ve çevresi için ilginç ve önemli bağlantıları paylaşabileceği bir platform olmuştur.

Ancak, bazen URL adresleri uzun ve çirkin bir hale gelir.

Ayrıca, bazen URL’ler  insanların gizlemek istedikleri bağlı bağlantılar da içerebilir.

Link Kısaltma Siteleri İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Her zaman, bir kişi kısaltılmış linkinize tıkladığında, size ödeme yapılır. Bu link kısatlma siteleri ya da Web Siteleri, bağlantınızla getirdiğiniz her 1000 ziyaretçi için 3-4 Dolar ödeyebilir. Amerika, Almanya, İngiltere ülkelerinden gelen ziyaretçiler ile en az 2 kat daha fazla kazanmak ise mümkün. Link kısaltma siteleri sizden trafik elde ederken size de para ödüyorlar. Bu ziyaretçiler muhtemelen onların yeni kullanıcıları ve müşterileri olacak.

Bir ziyaretçi verilen linki tıkladığında, Kısaltılmış link 5 saniye bekleyecek ve ardından orijinal hedef bağlantısına yönlendirilecektir. Bu 5 saniye boyunca, link kısaltma servisi bir reklam gösterecektir. 5 saniye veya daha fazla (servise bağlı olarak değişir) tamamlandığında sayfa orijinal bağlantı noktasına yönlendirilir.

En İyi Link Kısaltma Siteleri

1.BcVc

en iyi link kısaltma siteleri

Piyasa ki en güvenilir link kısaltma sitesidir. Belirttiği tarihler de ödemeyi yapar. Ödemeleriniz aksamaz. Sitenize gelen ziyaretçileri eksiksiz sayar. Türkiye trafiğinden gelen ziyaretçilere de yine en çok parayı bu site öder. İlk tercihiniz bu site olsun. 10 doları geçenlerin ödemesi her hafta cuma günü yapılır. Ödeme yöntemi olarak paypal, payoneer ve banka hesabı kullanılır. Ülkemizde paypal kullanılmadığı için en çok tercih edilen yöntem banka hesabıdır.

Kayıt Ol

2. ShorteST

link kısaltarak para kazanma yöntemi

Bu sitede piyasada yer alan en güvenilir url kısaltma sitelerinden biridir. İkinci sıraya koyma nedenim ise Türkiye ziyaretçisine daha az ödüyor olması. Amerika Birleşik Devletleri için ise en iyi ücreti ödeyen site burasıdır. Abd trafiğine 1000 tık için 14 dolar ödüyor.   İlk sitemize alternatif arıyorsanız tercihiniz bu site olsun. Piyasada Türkiye trafiğine daha fazla ödeyeceğini iddia eden bir çok site olsa da doğru sayım yapmaz. Böylece zarara uğramış olursunuz.

Kayıt Ol

3. Linkshrink

url kısalt

Yine güvenilir link kısaltma servisleri arayışında olanlar için önerebileceğimiz kullanıcı dostu bir site. Yabancı sitelerden trafik alıyorsanız kullanmak avantajlı.

4. TrLink

yerli link kısaltma sitesi

Adından da anlaşılacağı gibi yerli bir link kısaltma sitesi. Türkiye trafiği için en iyi ücreti ödeyen sitelerden birisi olduğu söyleniyor. Listemizin ilk üç sırasına alternatif olarak deneyebilirsiniz.

Kayıt Ol

5. Adf Ly

url kısaltma

Link kısalt para kazanma yöntemi ilk piyasaya çıktığında bu site işin öncüsüydü. Sayımları doğru ve güvenilir bir site. Ama artık Türkiye’ye ödedikleri ücreti düşürdüler. Almanya, Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa trafiğiniz varsa gözünüz kapalı tercih edin.

Kayıt Ol

6. Ouo. io

url kısaltma

Piyasa da son zamanlarda büyüme gösteren link kısaltma servislerinden biri. Gün geçtikçe kullanıcı sayısı artmaktadır. Türkiye trafiği için 1000 tıklamaya 1.5 dolar veriyor.

Kayıt Ol

7. Link TL

link kısaltma ile internetten para kazanmak

Bir zamanlar yerli olması sebebiyle ve yüksek ücretiyle Türkiye’de en çok kullanılan link kısaltma sitesiydi. Ama ödemeleri aksatması sebebiyle bir çok üye kullanmayı bıraktı. 1000 ziyaretçiye 15 lira ödüyor. Ödemelerin aksaması sizin için problem olmayacaksa tercih edebilirsiniz.

Kayıt Ol

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*