Erkekler İçin Yaz Kombinleri Nasıl Olmalıdır? Kombin Önerileri?

Erkekler İçin Yaz Kombinleri Nasıl Olmalıdır? Kombin Önerileri?

Isınan havalarla birlikte insanların hal ve hareketleri, duyguları ve giyim tarzları da değişmektedir. Hal böyle olunca bu konulara kadınlardan bir tık daha uzak olan erkekleri neredeyse panik sardı dememiz mümkün olabilir. Erkekler bu durumla ilgili en çok havalar ısında ne giymeliyim? nasıl kombinler yapmalıyım? yaz aylarında yapabileceğim kombin öneriler nelerdir? şeklindeki sorulara cevap aramaktadır. İşte biz de bu sorunların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte o cevaplar.

Erkekler İçin Yaz Kombini Nasıl Olmalıdır?

Havların ısınması ile birlikte erkekler nasıl giyinmesi gerektiği konusuna daha özen göstermektedirler. Dış görüntü ve kıyafet stilinin insanları tamamladığını söylemek mümkün iken karşınızdaki kişi ile kuracağınız ikili ya da çoklu iletişimde de ilk izlenim adına oldukça önem taşır kıyafet stili.

Karşınızdaki insana zevklerinizi göstermenin bir diğer yolu nasıl kıyafetler seçtiğiniz ve giyim tarzınıza ne kadar dikkat ettiğiniz ile de ilgilidir. Erkekler için yaz kombini nasıl olmalıdır? soruna öncelikle cevabımız kıyafetlerin temiz ve ütülü olmasıdır. Ne kadar güzel ve pahalı kombinler yaparsanız yapın üzerinizdeki parçaların kirli, lekeli ve ütüsüz olması kesinlikle istenmeyen görüntülerin başında gelir.

Kombinlerinizi yaparken birbirleri ile alakalı parçaları bütün haline getirmeye özen gösterin.

Yaptığınız kombinlerdeki renk uyumuna ya da renk uyumsuzluğuna dikkat edin.

Alt üst şeklinde giydiğiniz parçaların kumaşlarının birbirleri ile uyumlu olduğundan emin olun.

Yaz aylarında kıyafet tercihiniz açık renklerden yana kullanın. Bu durum görsel olarak daha güzel olacağı gibi sağlık açısından da oldukça önemlidir.

Kombininizi tamamlayıcı parçalar seçerek daha stil ve özenli bir görüntü elde edin.

Son olarak ise kesinlikle beğenmediniz ve sizi yansıtmadığını düşündüğünüz hiç bir kombini üzerinizde taşımayın.

Yaz Aylarında Erkekler İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

giyim konusu son yıllarda daha fazla dikkat edilenler arasındadır. Hal böyle olunca da yaz aylarında ne giyileceği konusu kış aylarından daha önemli hale gelmiştir. Erkekler kadınlara göre daha fazla terler. Yaz mevsiminde ise bu durum bazen çekilmez bir hal almaktadır. Bu nedenle erkekler yaz aylarında kombin yaparken öncelikle bu kriteri esas alarak kombin yaparlar.

Yaz aylarında terletmeyen kıyafetler, ince kumaşlar, açık renkli tişört ve gömlekler , çok fazla yapışmayan kıyafetlerin tercih edilmesinde fayda vardır.

Keten Şort-Keten Pantolon Kombini

Yaz aylarında erkeklere yakışacak öncelikli kombinler arasında keten şortlar ve keten rahat pantolonlarla yapılan kombinler yer almaktadır. Açık renkli keten şortların üzerine giyilecek dümdüz tişörtler bile kombini oldukça etkileyici hale getirmektedir.

Beyaz Pantolon-Salaş Tişört Kombini

Yaz aylarında en çok tercih edilen renkler arasında beyaz vardır. Bu nedenle pantolon ve şortlarda da beyaz kullanımı oldukça popüler ve hoş karşılanmaktadır. Ancak bu kombini yaparken dikkat edilmesi gereken nokta pantolonunun kumaşıdır. Yazlık rahat ve serin kumaşların tercih edilmesi kombini daha mevsime uygun ve kullanışlı hale getirecektir. Beyaz pantolon kombinin üzerine rahat tişörtler ve bol ve açık renkli gömlek tercih edebilirsiniz.

Ten Rengine Uyumlu Kıyafet Seçimleri

Yaz modasına uygun kıyafet kombinlerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ten renginize uygun tercih yapmanız olacaktır. Örneğin koyu ten rengine sahipseniz vizon renklerden kaçınıp bordo tonlarında gömlek ve tişörtleri tercih etmenizde fayda vardır. Bunun dışında sezonun renklerinde olan haki yeşili, lacivert, mercan, beyaz, gri, bebe mavisi gibi renkleri kullanarak daha fresh bir stil elde edebilirsiniz.

Tişört-Kot Pantolon Kombinleri

Her ortama uygun olan ve erkeklerde sıklıkla tercih edilen kombinler arasında tişörtlerin altına giyilen kot pantolonlar gelmektedir. Kombin tamamlayıcısı olan ayakkabıları spor ya da klasik kesim seçerek kombini gideceğiniz yere daha uygun hale getirmeniz mümkün olacaktır.

Aksesuar 

Tüm kombinlerin olmazsa olmazları ve tamamlayıcı arasında olan aksesuarlar erkekler için de oldukça önemlidir. Çeşit çeşit kemerlerle kombini tamamlayabileceğiniz gibi en çok tercih edilenler arasında gözlük ve şapka gelmektedir.

Yaz Akşamları Kombinleri

Her ne kadar yaz mevsimi de olsa şık ve özen göstermeniz gereken bir  davete katıldığınız zaman gündüz yaptığınız kombinin üzerine blazer ceket atarak davetlerin gözdesi haline gelebilirsiniz. Bunun dışında ise yaz akşamları için kot ceketler de tercihleriniz arasında yerini alabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Erkekler Kombin Yaparken Nelere Dikkat Etmelidir?

    Babalar Günü Ne Zaman? Babalar Günü Detayları Nelerdir?