Erkekler Kadınların Neresini Öpmek İster

En Etkili Bölgeler

kadınlar erkeklerin neresini öpmek ister

Kadın vücudu erkek vücuduna nazaran çok daha hassastır. Kadın vücudunda doğru bir öpücük ayak parmak uçlarına kadar hissetmesine ve tüylerinin diken diken olmasına neden olabilir.

Hatta bazı kadınlar belirli yerlerinden öpüldüğünde orgazm bile olabilir. Tabiki erkek kadını öpeceği zamanı da çok iyi seçmelidir. İyi bir ortamı yanlış bir öpücük bozabilir.

Erkekler kadınların neresini öpmek ister sorusuna en çok verilen cevap boyun olmuştur. Ama unutmayalım bir kadın boyundan öpülmeyi sevebileceği gibi bir diğeri başka bir bölgesinden öpülmeyi sevebilir. Partnerinizi iyi tanımanız önemlidir.

Öpüşmek diyince erkeklerin aklına hemen sevişmek gelir. Fakat mükemmel bir öpücük kolay bir durum değildir. Deneyimli olmak ve partnerinizi iyi tanımak çok önemlidir. Gelin birlikte erkekler kadınların neresini öpmekten hoşlanı inceleyelim.

Dudaklar :

erkekler kadinlarin neresini öpmek ister
erkekler kadinlarin neresini öpmek ister

Sadece öpmek ve iyi bir öpücük ustayla çıkar arasındaki fark gibidir. İyi öpüşmeyi bilen erkek daha fazlasına giden yolu bulmuştur. Kadınların cildi çok hassastır. Özellikle dudak bölgesi yüz bölgesinde çok yumuşaktır. Zımpara gibi bir sakalla asla eşinizi öpmeyin. Güzel bir tıraş veya temiz bir sakal kesiminden sonra iyi bir öpücük verebilirsiniz.

Göğüsler :

Erkeklerin kadınlarda en çok öpmeyi sevdiği  bölgelerden biri de göğüs bölgesidir. Kadınlarda bunu bildiği için göğüslerine çok önem verirler. Cinsel organdan sonra kadınlarda en hassas yer göğüslerdir. Göğüs uçları özellikle kadınları tahrik eder. Kadınların göğüslerinin hassas olduğu dönemler olabilir. Öperken yavaşça davranın.

Boyun Ve Çevresi :

Tabiki boyun ilk akla gelen bölgedir. Kadınların boyunları ve çevresi çok hassas bölgelerdendir. Boyunu öpmekte özel bir yöntem ister. Emer gibi veya arkadaşınızı öper gibi öpmemelisiniz. Hafif ıslak iç kısmını kullanarak, kadının boynununda yavaşça her bölgeyi öpmelisiniz.

Kulaklar :

kulak-open-erkek
kulak-open-erkek

Kulaklar fazla bilinmesede ihmal edilmemesi gereken bir bölgedir. Kulak memesini hafifçe merek dilinizi arkasına götürün, göreceksinizki partneriniz çok hoşlanacak. Dikkat edilmesi gereken bir durum kucağı öperken yüksek sesle nefes alıp vermeyin ve sessiz olun 🙂

Aklımıza ilk gelen Erkekler Kadınların Neresini Öpmek İster hakkında bunlardı. Sizlerde bireyler paylaşmak isterseniz yorum bölümüne yazın. Bilgi paylaştıkça çoğalır…

 

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    dünyanın en zengin adamı

    Dünyanın En Zengin Adamının Aşırı Pinti Yaşamı

    erkeklerin okumasi gereken kitaplar

    Erkeklerin Okuması Gereken 10 Kitap