Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Kıyafetler

İyi bir stiliniz olması için dikkatli ve düzenli olmanız gerekir. Dolabınızdaki parçaları oluştururken kendi hayat biçiminize uygun tercihler yapmalısınız. Ama nasıl bir tarza sahip olursanız olun, bir erkeğin takım elbise ve kravata ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Ya da sürekli takım elbise giyiyorsanız ara sıra spor ya da denim pantolon giymeniz gerekebilir.

Her erkeğin dolabında olması gereken kıyafetler

Takım Elbise 

İş yaşamınızda takım elbise giymenize gerek olmasa bile, iş görüşmelerine, toplantılara, davetlere giderken takım elbise giymeniz gerekebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda tanıdık birinden istemek ya da en yakın mağazaya koşmak zorunda kalmamak için en az bir tane takım elbise dolabınızda bulunsun. Lacivert ya da siyah renklere sahip bir takım elbise her koşula uyar.

Kravat

Eğer günlük hayatınızda kravat tercih etmiyorsanız çok sayıda kravat satın almak zorunda değilsiniz. Dolabınızda, takım elbisenizle kullanmanız için, takım elbiselerinizin rengine uyum sağlayabilecek 2-3 tane kravat yeterlidir.

Yaka Mendili 

Giymiş olduğunuz takım elbiseye daha şık bir görünüm katacaktır.

Siyah Klasik Ayakkabı

Siyah klasik ayakkabı her renk takım elbiseye uyar ve son derece şık görünür. Ayrıca siyah klasik ayakkabınızı yarı sportif bir giyim ile de kullanabilirsiniz.

Denim Pantolon

Eğer günlük yaşamınızda denim pantolon giymeyi seven biriyseniz, dolabınızda en az üç tane bu tarz pantolon bulunmalı. Bunlardan ikisi günlük giyim için olacak. Daha şık bir yerlere giderken giymeniz için de kaliteli bir tane olmalı. Tabi seçim size kalmış. Siz daha fazla alabilirsiniz.

Tişört

Tişört erkeğin olmazsa olmaz kıyafetlerinden olduğundan en az iki tane beyaz tişört, bir kaç tane siyah ya da lacivert renk tişört dolabınızda olmalı. Dışarıda giydiğinizde basit durmaması için özellikle beyaz renk tişörtlerin kaliteli olması lazım.

Eşofman

Atletik biri olmasanız bile hafta sonu yürüyüşleri yaparken ya da bakkal ve market alışverişlerine giderken takım elbise giyecek değilsiniz. Eşofman hem rahat olduğu gibi hem de pratiktir.  Bu nedenle en az bir tane eşofman şart. Bilindik kaliteli markaların eşofman modellerini inceleyip, zevkinize uygun olanı tercih edin.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Erkekler İçin Kişisel Bakım Rehberi

    yoga nedir

    Yoga Nedir? | Yoga Ne İşe Yarar? | Yoga Türleri