İstanbul Tuzla İcralık Araçlar – 26 Bin Araç İhalesi

İstanbul Tuzla İcralık Araçlar

Önde gelen araç kiralama şirketlerinden biri olan Fleetcorp iflas etti.Bunun üzerine batan araç kiralama firmasına ait 26 bin araç ihalesi İstanbul İcra Dairesi tarafından yapılacak. İstanbul Tuzla İcralık Araçlar merakla araştırılmaya devam ediliyor. Batan Rent A Car firması olduğundan dolayı şirket araçlarından tutun lüks araçlara bir çok araç bulmak mümkün. Arabaların piyasa fiyatının yarısına satışa çıkacağı söyleniyor.

İstanbul İcra Dairesi Fleetcorp araç satışı başvurusu yapmak isteyen bir çok kişi şimdiden bekliyor. Araçlar bir anda satışa çıkamayacağından dolayı 2019 yılı boyunca çeşitli tarihlerde ihalelerle satışa çıkacak. İstanbul Tuzla İcralık Araçlar ihalelerini araştıranlar yediemin garajlarını duymuştur. Batan Rent A Car firmasına ait araçlar da çeşitli Yediemin garajlarında tutuluyor.

İcralık Araba İhaleleri Nasıl Gerçekleşir?

Belirli gün, saat ve yerlerde yapılan açık arttırmada araçlar kıymet bedelinin yarı fiyatına ihaleye çıkarlar. O gün eğer araç %50’lik fiyatını ödemeye istekli bir alıcı bulamazsa tekrardan ikinciye ihaleye çıkar. Ayrıca internet üzerinden de teklif verme şansınız vardır. Birinci açık arttırma tarihinin on gün öncesinden başlayarak açık arttırma tarihinin bir gün öncesine kadar esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden teklif verebilirsiniz.Ayrıca ilk ihale tarihinde araç satılmazsa 5 gün sonrasında esatis.uyap.gov.tr internet sitesinde tekrar teklif verme kısmı açılır. 2. ihale tarihinden bir gün öncesine kadar devam eder.

Fleetcorp Batan Rent A Car Firmasına Ait Araçlar Listesi

Biz sizin için başka hiç kimsenin yapmadığını, söylemediğini yaptık. Araçları bulabileceğiniz yöntemi size sunuyoruz. Özel olarak Tuzla’da ki Yediemin Otoparkında bekleyen araçların ihalelerini filtreledik. Sürekli olarak ihaleler eklenmeye devam edecektir. Aşağıda yer alan linkten ihalelere ulaşabilirsiniz. İsterseniz siz başka şekillerde de arama yapabilirsiniz.

İstanbul Tuzla İcralık Araçlar Listesi 

Daha fazla bilgiye ulaştıkça sizlere bilgi sunmaya devam edeceğiz.

 

1 yorum

  1. Teşekkür ederim. O kadar emek verip bizler için bu yazıyı hazırlamışsınız. Fleetcorp firmasının icralık araçlarını hiç bir yerde bulamıyordum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*