Kredi Kartı Başvuru Takibi

kredi kartı başvuru takibi

Kredi kartı başvuru takibi yapmanız için gerekenlerin hepsini içeren yazımızla karşınızdayız.Kredi kartı için başvuru formunuzu eksiksiz şekilde doldurdunuz.Gerekli evrakları teslim ettiniz.Sıra geldi şimdi bekleme sürecine.

Bir çok kişinin merak ettiği şey kredi kartı için başvuru yaptıktan sonra, acaba kredi kartını alıp alamayacağıdır.Bu yüzden bankalar online olarak kredi kartı başvuru takibi’nizi yapabilmeniz adına sitelerinde sorgulama sistemi koymuşlardır.Size en basit şekilde başvurunuzu sorgulayabilmeniz için gereken adımları madde madde anlatacağız.

– Öncelikle kredi kartı almak için başvuru yaptığımız bankanın sitesine girilir.

– Menülerin içerisinde farklı yerlerde kredi kartı başvuru takibi formunu aramak yerine yapacağımız şey sitenin içerisinde yer alan arama kısmına kredi kartı başvuru takibi yazılır.Başvuru formumuzun yer aldığı başlık karşımıza çıkar.Çoğu bankada bu şekilde yer alırken bazı bankalarda kredi kartı başvuru sorgulama ya da başvurum nerede olarak sorgulama formu vardır.Sonuç çıkmaması durumunda bu kelimelerle arama yapın.

– Gelelim kredi kartı başvuru takibi formumuzu açtıktan sonra yapacağınız işlemlere ;

– Başvurduğunuz ürünü seçmeniz istenirse oradan seçin.

– Form numarası isteniyorsa kredi kartını başvurusu yaptığınızda size verilen form numarasını girin.

– Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı girin

– Telefon kısmına başvuru formunuzda vermiş olduğunuz telefon numaranızı girin.

– Doğum tarihinizi gün – ay – yıl olarak girin.

– Güvenlik doğrulama kutucuğunda yazan kelime veya rakamları girdikten sonra aşağıda yazan devam – tamam – yolla kutucuklarından biri olacaktır. O kutucuğa basıp formunuzu yollayın.

– Formdaki bilgileri doğru şekilde girdiyseniz kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğu size gösterilecektir.

İşte bu kadar basit kredi kartı başvuru takibi yapmak. Umarım istediğiniz limitlerle kredi kartı başvurunuz başarılı olur ve kredi kartınıza kavuşursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*