Seks Yapmak İçin Hazırlıklı Olun

seks

O gece için hiç bir seks planınız yok. Dışarı çıkıyorsunuz. Hoş bir hanımla tanışıyorsunuz. Ve pek çok erkeğin hayallerini süsleyen bir şey sizin başınıza geliyor: Karşınızdaki kadın sizinle birlikte olmaya hazır. Siz de hazır olduğunuzu sanıyor olabilirsiniz. Ama acaba cidden öyle misiniz? Yoksa eliniz ayağınıza dolaşacak ve bu fantastik durumu berbat mı edeceksiniz?

Pek çok kişi seks söz konusu olduğunda “hazır değilim”, sözünün sadece kadınlara özgü olduğunu düşünür. Oysa bazı durumlarda erkekler de hazır olmayabilir. Tabii ki bu genellikle biyolojik açıdan değil; çevre, zamanlama ve olanaklarla ilişkilidir. İşte size bu tür durumlar için, bir “olmazsa olmaz”lar checklist’i!

Seks İçin Olmazsa Olmazlar

seks sex

 

Seks Yapmaya Uygun Mekan

Seks Yapmaya Uygun Mekan

Elinizin altında mutlaka bu tür bir durumda kullanabileceğiniz bir mekan bulundurun. En iyisi insanın kendi evi olması. Ama yeni tanıdığınız biriyle kendi evinizde de birlikte olmak istemeyebilirsiniz. Eğer onun da evi müsait değilse, rahat edebileceğiniz mekanların bir listesini mutlaka elinizin altında tutmalısınız. Kolay ulaşılabilecek bir yazlık ev de olabilir, yakın bir arkadaşınızın evi de… Tercih size kalmış. Ama ne olursa olsun, böyle bir durum için kafanızda bir çözüm bulunsun.

 

Seks Sırasında Korunma

Seks Sırasında Korunma

İyi tanımadığınız bir partnerle birlikte olmak denince, korunma faktörünü unutmamak lazım. Cüzdanınızda prezervatif taşımak çok da zor olmasa gerek. Bu, sizi istenmedik pek çok şeyden koruyacaktır.

 

Seks Öncesi Temiz Olmak

seks öncesi temizlik

 

Yeni kadınlarla tanışabileceğiniz ya da ateşli karşılaşmalar yaşayabileceğiniz yerlere giderken mümkün olduğu kadar temiz giyinin. Temiz derken hem üzerinizdekileri, hem de iç çamaşırlarınızı kastediyoruz. Özellikle gece dışarı çıkarken parfüm kullanmayı ihmal etmeyin. Cazibenizi arttırır. Ayak kokusu gibi durumlara karşı dışarı çıkarken mutlaka çorabınızı değiştirin. Eğer birlikte olmak üzere kapalı kapılar arkasına geçmişseniz de, mutlaka izin isteyip bir lavaboya uğrayın, ağzınızı çalkalayın, elinizi yüzünüzü yıkayın. Ayrıca yanınızda sakız bulundurmanız, nefesinizin hoş kokmasını sağlayacaktır.

 

Seks Yapmanı Etkileyecek Özel Durumlar

seks yapmayı etkileyen özel durumlar

 

Alkollü olabilirsiniz, yorgun olabilirsiniz. Eğer böyle bir durumdaysanız, ne yapın edin bir kahve içmeden harekete geçmeyin. Özellikle alkollüyseniz, Türk kahvesi seremonisi hoş olabilir.

 

Yatakta İyi Olmak İçin Aşağıdaki Yazıyı Da Okumak İsteyebilirsin.

Yatakta İyi Olmak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*