Turkcell Bedava İnternet Kampanyası – 25 Gb İnternet Hediye

turkcell bedava internet kampanyası

Bedava internet kampanyaları arasına Turkcell bir yenisini daha ekledi. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Turkcell hediye internet vermeye devam ediyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası, 10 Mart 2019 tarihine kadar 25 GB Bedava İnternet veriyor. Sizde kampanyadan yararlanarak hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan hem faturalı hat sahipleri hem de faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor. Bu  Turkcell Bedava İnternet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken ise Bip’ten #senyapdiye kanalını takip etmek. Katılım tamamen ücretsizdir. Kampanyanın devam etmiş olduğu her haftada uygulamadaki eğlenceli görevleri yerine getirerek internet hediyesini kapabilirsiniz.

 

Görevler:

  • 28 Ocak 2019 – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinleyerek 3 gb bedava internet kazan. Bu hediyeyi kazanmak için ücretli fizy üyeliğine gerek olmadan fizy ile 25 şarkı dinlemeniz gerekir. Cep telefonunuz ya da tabletinizden Fizy programını indirebilir ya da Fizy web platformunu kullanabilirsiniz. Ücretsiz paketlere sunulan 30 saniyelik süre her şarkı için yeterli koşulu sağlar. İstediğiniz takdirde aynı şarkıyı da 25 kez dinleyebilirsiniz.

 

  • 4 Şubat -10 Şubat 2019 tarihlerinin arasında Tv+ uygulamasından 25 dakika Tv izleyerek 3 gb hediye internet kazan. TV+ uygulamasını indirdikten sonra telefon numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapın. İster Tv kanalı seyredin. İsterseniz film. Tercih sizin.

 

  • 11 Şubat – 17 Şubat 2019 tarihlerinin arasında Dergilik uygulamasından 25 adet yayın indir 3 gb hediye internet kazan.

 

  • 18-24 Şubat 2019 tarihlerinin arasında Yaani arama motorundan 25 arama yaparak 3 gb hediye internet kazan.

 

  • 25 Şubat- 3 Mart 2019 tarihlerinin arasında telefon rehberini lifebox uygulaması üzerinden yedekle 3 gb hediye internet kazan.

 

  • 4- 10 Mart 2019 tarihlerinin arasında 25TL ve üzeri Paycell harcaması  yaparak 10GB bedava turkcell internet paketi kazan.

 

Kazanılan bedava internet faturalı ve faturasız hatlar için yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Her haftada sadece bir kez kampanyaya katılma hakkınız bulunmaktadır. Gerekli koşulu sağladıktan sonra operatör tarafından size bilgi mesajı gelecektir. Yeni haftada tekrar kampanya katılımında bulunabilirsiniz. Kampanyaya katılım için kişi sınırı yoktur. Her Turkcell abonesi katılabilir. Turkcell bedava internet kampanyası için kalan internet miktarını ve süresini öğrenmek için 2200’a Kalan yazmanız yeterlidir. Atılan mesajlar ve gelen bilgi mesajları tamamen ücretsizdir. Kazanmış olduğunuz internet hediyesi 31.03.2019 tarihine kadar alınabilir. Kazanmış olduğunuz hediye başka hatlara transfer edilemez. Ama numara değişikliği yapsanız bile Turkcell Hediye İnternet Kampanyası iptal olmaz.

 

Kaynak: https://www.turkcell.com.tr

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*