Vodafone Bedava İnternet Paketi 2019 Kampanyaları

vodafone bedava internet 2019 kampanyaları

Vodafone bedava internet paketi 2019 kampanyaları için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde 2019 yılında mobil internete doyacaksınız. ” Vodafone Bedava İnternet Paketi nasıl yapılır? ” dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin aradığınız tüm faturalı ve faturasız hatlar için hediye internet paketleri, yapılması gereken Vodafone bedava internet ayarları 2019 konularının hepsi  burada. Vodafone hediye ücretsiz paketleri sürekli olarak güncellenmeye devam edilecektir.

 

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2019

 

Jiletgibi.com olarak bu kampanyaları paylaşmamızın amacı milyonlarca internet kullanıcısına yardımcı olabilmektedir. Tüm kampanyaları sunan Vodafone firmasıdır.

  •  Vodafone Self Servis Bedava internet uygulamasını Play Store üzerinden indirirseniz direkt olarak hediye internet hattınıza tanımlanır.

 

  •  Vodafone faturaları için e-faturaya ya da sms kullanımına geçen tüm faturalı hat müşterileri hediye internet ile ödüllendirilir. 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 gb vodafone bedava internet hattınıza tanımlanır.

 

Kampanyaya katılmak için:  EFATURA  yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazın 7000’e sms olarak gönderin. Alternatif olarak faturanız sms ile size gelsin istiyorsanız  SMSFATURA yazarak yine 7000’e sms olarak gönderin. 

 

  • Vodafone Yanımda Uygulaması ile 2 Gb bedava internet kazanabilirsiniz. 

 

Kampanyaya katılmak için: Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hediye internet paketleri kısmına giriş yapın. “Hediye Haftalık İnternet” al kısmına tıklayın.

 

  • Super2GB yazarak 3636’ya sms gönderin. Daha sonra paket hattınıza tanımlandıktan sonra  IPTAL SUPER2GB  yazarak yine 3636’ya sms olarak gönderin.  Paketin bitiş süresi dolmadan önce iptal etmeniz yeterli ama siz işinizi garantiye alın. Zaten paketi iptal etseniz bile bir ay boyunca interneti kullanmaya devam edebiliyorsunuz. İptal etmezseniz ise hattınızdan bir sonraki ay için para çekilir.

 

  • NET 500MB yazarak 3636’ya sms olarak gönderin. Hattınıza anında 500 mb bedava mobil internet tanımlansın.Daha sonra IPTAL NET 500MB yazarak iptal etmeyi unutmayın. Paketin ilk ay denemesi ücretsizdir.

 

  • Sürpriz yazarak 6666’a sms gönder. Sürpriz internet hediyesi kazan.

 

  • Vodafone 4.5G abonesi olarak 1 ay süresi olan  2GB bedava vodafone internet kazan!

 

Bonus olarak bedava dakika kazanmak isteyenler için de;

 

  • EVET yazarak 3785’ye sms gönderenlere 100 Dakika hediye dakika verilmektedir. Bu pakete kayıt olarak vodafone bedava dakika paketi sahibi olun. İptal etmeye gerek yoktur. Sistem kendisi iptal eder. 

 

  • 542DK yazarak 7000’e sms olarak gönderin 542 dk kazanın.

 

Kampanyaların tüm değişiklik hakkı Vodafone şirketine aittir.

 

Diğer  kampanyalar için : Bedava İnternet kısmına göz atmayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*