Efendi Erkek vs Serseri Erkek

efendi erkek mi serseri erkek mi

Efendi erkek serseri diye tabir edilen erkeklerin dağıttığı kadını teselli eden, kaprislerini çeken, onu yeniden ilişki hayatına döndüren erkeklerdir. Dert çekerler. Kimi kızlar buna değer verir o veya o tip erkeklerle ilişkiye devam eder. Kimisi ise hak ettiğinden fazla değer verilmesini kaldıramadığından yeniden kendini değersizleştirecek başka bir serseri erkek peşinde koşacaktır. Bu nedenle efendi erkekler ya terk edilir ya da aldatılır.

Efendi erkekler serseri erkek olmak istemez.  Sadece onlar gibi daha fazla beğenilmek ve hayatlarında güzel kadınların olmasını isterler. Çünkü yırtık olamadıkları, reddedilme konusunu gurur ettikleri için kolay kolay kızlara açılmazlar. Çekingendirler.

Serseri erkekler her ortamda rahattır. Zaten olayın doğasında sıcakkanlı olmak vardır. Ayrıca karşıdakine kendini beğendirme derdi yoktur. Kızları iyi çözmüş olduğu için yeri gelir karşıdaki kadına kötü davranır. Çünkü kızı geri nasıl ikna edeceğini iyi biliyordur. Yalan söyleme konusunda büyük bir uzmanlıkları vardır. Karşıdaki kızın ilgi alanı neyse alakası olmadığı halde onun da ilgi alanı buymuş gibi davranır. Hepsi de kendilerini tatmin ettikten sonra kızı yüz üstü bırakmaktan çekinmezler. Sıradaki gelsin. Bu onlar için yaşam döngüsüdür.

Efendi erkek karşısındaki kıza baştan değer verdiğinden çekingen olur. sürekli ya beğenmezse, hoşuna gitmezsem korkusuyla nasıl davranacağını bilmez. Hareketlerinde kendini pek rahat hissetmez. Biraz zaman verilirse, karşıdaki kadının gerçekten onu istediğine inanırsa daha sıcakkanlı olacak ve içindeki gerçek eğlenceli, konuşkan adam ortaya çıkacaktır. Kız arkadaşlarını tecrübe olsun diye değil, ömür boyu mutlu bir ilişki sürdürebilmek için isterler. Aynı anda birden fazla kızın peşinden koşup hangisi olursa olsun demezler. Aşık olmak isterler.

Utangaç Erkekler İçin Tavsiyeler işinize yarayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*