Erkekler İçin Doğru Parfüm Seçme Rehberi

En Etkili Seçimler – Tam Liste

erkek parfüm seçimi
erkek parfüm seçimi

Parfüm seçmekte zorlanıyorsanız, bu yazı tam size göre!

Herkesin kendine özgü bir ten yapısı vardır. Kullanılan parfüm, ten yapısıyla uyum göstermelidir. Ama sadece tenle mi? Parfümlerin aynı zamanda kişinin imajı ve ruh halini de tamamlamaları gerekir. İşte size farklı kişilik özelliklerine göre bir “koku” rehberi…

Atletik Erkekler

Ağırlıklı turunçgiller… Taze ve canlı olmayı simgeleyen; limon, misket limonu ve portakaldan çıkarılan yağlardan elde edilen esanslar, atletik olma özelliğinin altını çizecektir.

Alçak Gönüllü, Samimi Erkekler

Eğer kendinizi alçak gönüllü ve samimi biri olarak nitelendiriyor ve bu yönlerinizin bilinmesini istiyorsanız doğallığı ve temizliği çağrıştıran kokulara yönelmelisiniz. Eğreltiotu ailesinden gelen bitkilerin esansları, meşe yosunundan reçineler, sardunya çiçeğinin esansından yapılma parfümler sizi daha iyi anlatabilir.

Romantik Erkekler

Eğer Romeo modunda yaşıyorsanız ve bu yönünüzü parfümünüzle de dışa vurmak istiyorsanız, önerimiz baharatlı kokular kullanmanız. Karanfil, tarçın özleri, farklı biberiyelerden yapılan parfümler tam size göre.

Kariyer Sahibi ve Ciddi Erkekler

Kendinizi böyle tanımlıyorsanız, size önerimiz tütünü çağrıştıran kokular. Kuru ve yosunlu-balzamik nüanslar, tütünle ya da modern bir karışımla vurgulanabilir. Böylece hem maskülen, hem de profesyonel duruşunuzun altı çizilir.

Gelenekçi Erkekler

Gül ağacı, sandal ağacı ve sedir gibi klasik esanslar, tam da gelenekçi erkeklere göre…

Dinamik Erkekler

Dumanlı, keskin, biraz da tatlı bir esans – oldukça güçlü. Dinamik erkeklerin kokusu, bir nebze tabaklama sürecinde deriye verilen kokuyu anımsatmalı.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    İnternet Üzerinden Biriyle Tanışırken Yapılan Hatalar

    Efendi Erkek vs Serseri Erkek