Erkekleri Etkileyen 10 Tahrik Edici Giyim Tarzı

erkekleri etkileyen kadin kiyafetleri
erkekleri etkileyen kadin kiyafetleri

Çoğu erkeğe sorsanız kadınların ne giymesinden hoşlanırsınız diye şakayla karışık hiç bir şey demeleri muhtemeldir:) Yada kadının dış hatlarını ortaya çıkaran kıyafetleri tercih ettiklerini söylerler.

Yazımızda seksi veya erkeği baştan çıkarıcı kıyafetleri incelemiyoruz. Erkeklerin kendi eşlerinin yada kız arkadaşlarının giymemesini söylediği ama aslında gizlice çok hoşlarına giden kıyafet ve aksesuarları yazdık.

Erkekleri etkileyen giyim tarzları arasında ufak takılar veya bir şapka duruma ve ortama göre çok etkili olabilir.

Erkekler kadınların ne giydiklerini en az kadınlar kadar gizlice de olsa incelerler. Gerek ilk izlenimde gerekse flört zamınında erkekler kadınların ne giydiklerini inceleyerek onlar hakkında bilgi edinmeye çalışırlar.

 

1- Gözlük

gozluk-takan-kadin

Gözlükler kadınları öne çıkaran aksesuarlardandır. Yüze yakışan bir güneş gözlüğü kadını olduğundan çok daha havalı ve çekici gösterebilir. Göz bozukluğu sebebiyle takılan numaralı gözlükler ise kadınları daha bilgili ve entellektüel gösterir. Çoğu erkek gözlüklü kadınlardan hoşlanmıyorum dese de aslında onları çok çekici ve esrarengiz bulur.

 

2- Askılı Elbise

askili-elbise

Askılı elbiseler kadınları sandıklarından çok daha fazla çekici gösterir. Erkeklerin sevdikleri kadın kıyafetleri arasında ilk sırayı askılı elbiseler çeker. Gizleselerde erkekler kadınları bu elbise içinde birer tanrıca gibi görür.

 

3- Spor Şapka

sapka-takan-kadin

Bir spor şapka takan kadın harikalar yaratabilir. Görünüşüne kendinden emini rahat ve pozitif bir hava katar. Erkeklerin sevdiği kapın kıyafetleri arasında şapkaların ayrı bir önemi vardır. Erkekleri bir mıknatıs gibi çekmek istiyorsanız spor şapka takmanız sizi bir adım önde tutar. Erkekler şapka takan kızlar hakkında daha çok meraklı olurlar ve onlarla muhabbet kurmaya çalışırlar.

 

4- At Kuyruğu Saç Modeli

at-kuyrugu

Erkeklerin uzun saçlı kadınlardan hoşlandığını herkes bilir. Erkekler uzun saçlara dokunmayı, koklamayı yer geldiğinde de biraz çekmeyi sever:) Kadınların saçlarını at kuyruğu şeklinde bağlamaları yüz hatlarını öne çıkarır ve daha derin ifadeler orta çıkarır.

 

5- Makyaj Yapmamak

makyaj-yapmayan-kadin

Kadınların asla vazgeçemeyeceği bir durum belkide makyajsız olmak. Ama erkeklerin sevdikleri kadın tipleri arasında makyajsız doğal kadınlar gelmektedir. Kusurlarınızda olsa makyajsız erkeklere gözükmez güven ve saygı kazandırır. Erkekler makyaj yapmayan ( tabiki temizleme ve bakım ürünleri hariç ) kadınları daha çekici bulurlar.

 

6- Spor Forma

spor-forma-giyen-kadin

Erkeklerin hoşlandığı kadın kıyafetleri arasında spor formanın yeri unutulmaması gerekir. Erkeklerin spora özellikle futbola ne kadar düşkün olduklarını biliriz. Rakip forma yada etkilemek istediğiniz erkeğin giydiği takımın forması erkekleri kendinize çekmeniz için iyi bir yöntemdir. Spor formalar erkeklerle muhabbeti kolaylaştırmanızı da kolaylaştırır.

 

7- Deri Ceket

deri-ceket-giyen-kiz

Deri ceket her kadının dolabında olması gereken kıyafetlerden biri. Erkeklerin hoşlandığı tarzlardan biri deri cekettir. NEden derseniz deri ceket kadını olduğundan daha fazla kendinden emin gösterir. Güçlü bir kişilik sergilemek istiyorsanız deri ceket giymeyi denemelisiniz.

 

8- Sneakers Ayakkabı

snekears-giyen-kiz

Topuklu ayakkabılar kadınların vazgeçilmezi olsa da spor sneakerslarda bu ara çok moda. Taytın aldına veya bir kotun altına giyeceğiniz sneakers erkekleri tahrik etmenize yetecektir. Ayakkabılarınız temiz olması önemlidir. Kıyafetinize hava katarak kendinizi çok daha seksi gösterebilirsiniz.

9- Tayt

tayt-giyen-kiz

Vazgeçilmez rahat ve gösterişli taylar. Kadınların erkekleri etkilemesine yardım edecek bir diğer kıyafet tarzı ise tabiki taytlardır. Koyu renk tayt bacaklarınızı ince gösterir ve size ayrı bir hava katar. Spor taytları yürüyüş veya daha rahat ortamlarda tercih edebilirsiniz.

10- Ona Ait Olan Bir Kıyafet

erkekleri-etkileyen-kiyafetler

Erkek arkadaşınızın tşörtü veya saatini takmanız şikayet etse de çok hoşuna gidecektir. Onunla beraber olduğunuzu ve ona ait olduğunuzu hissettirirsiniz. Kendinize onu bağlamak ve etkilemek istiyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    erkeklerin okumasi gereken kitaplar

    Erkeklerin Okuması Gereken 10 Kitap

    eski sevgilinin geri donecegini nasil anlarsin

    Eski Sevgilinin Geri Döneceğini Nasıl Anlarsın?