Kadınlar “Yatakta” Ne İstemez?

kadınlar ne

Kadın dergileri sağ olsun, neyi sevdikleriyle ilgili ipuçlarımız olsa da neye ne zaman bozulacaklarını bir türlü kestiremediğimiz kadınların büyük bir sırrını ifşa etmekten gurur duyarız. Son zamanlarda her seks girişiminiz esnasında “başım ağrıyor” “regl oldum” ya da “bu akşam arkadaşlarında kalmak ister misin” gibi gri hücrelerimize hata verdiren sözlerle karşılaşıyorsanız, üzgünüz ama daha önce yatakta kız arkadaşınızı irite eden bir şey yapmışsınız ve intikam çanları sizin için çalıyor…

Süper sevişiyorsunuz, her güne özel bir pozisyon bulacak kadar seks gurusu olup çıkmışsınız, eh g noktasını da elinizle koymuş gibi buluyorsunuz, deplasmanda bile yeterince prezervatif rezerviniz var. Hatta bir yerde seksin kadınlar için duygusal boyutu olduğunu öğrenip geçen hafta yatağı güllerle donattınız. Evet, düpedüz seks ilahısınız. Yeter gelmiştir herhalde? Hmm, cevap ne yazık ki “Hayır”… Her seks bombası erkek bile zaman zaman kadınları irite edecek şeyler yapabiliyor. Peki kız arkadaşınızı tekrar yatağa çekmek için nelerden kaçınmak gerek? Bu sefer “kadınlar ne ister” yerine “kadınlar ne istemez” desek…

Kadınların Yatakta İstemediği Şeyler

 

Yatağa Çorap ya da Ayakkabıyla Girmeyin!

Erotik filmlerden öğrendiklerinizi unutun, eğer soyunmaya vakit kalmayacak kadar tutkulu bir başlangıç yaptıysanız bile en azından çoraplarınızı çıkarın. Hatta ne kadar uzağa fırlatırsanız o kadar iyi… Eğer önsevişmenin keyfini çıkaracak vaktiniz varsa ayakkabı, çorap, gömlek ve pantolon sıralamasıyla soyunun.

Cep Telefonuna Hamle Yapmayın!

BBDO’nun Amerikalı hemcinslerimiz üzerinde yaptığı trajik araştırmanın trajik sonuçlarına göre %15’imiz seks esnasında cep telefonuna cevap vermek için mola veriyor. Araştırmada kadınların bu sırada yataktan kalkıp gitmelerinden bahsetmiyor ama bunu öğrenmek için müneccim yeteneklerine sahip olmaya da gerek yok. Telefonunuz çalınca açmadan duramayanlardansanız bile önsevişme esnasında kaşla göz arasında titreşime alın. Ne kadar az duyarsanız o kadar iyi. Eğer anneniz arayacaksa, kalkmışken telesekreteri kapamakta da fayda var.

Susun

Onlarla konuşup dertlerini dinlemek ilişkinizi ileri götürse de ilişki esnasında gevezelik yapmak en iyi ihtimalle kız arkadaşınızı başka bir adamın yatağına götürür. Mutlaka bir şey söyleyecekseniz ara ara ve kısık sesle sizi ne kadar çok tahrik ettiğinden bahsedin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*