Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı

kadınların sevmediği erkek davranışları
kadınların sevmediği erkek davranışları

Saydığımız bu kadınların sevmediği 10 erkek davranışından bir tanesine sahipseniz, hemen düzelmeniz gerekebilir yoksa kadınlar sizden koşarak uzaklaşabilirler!

1) KONTROL MANYAKLIĞI

kontrol manyaklığı
Bu tip bir erkeğin en meşhur cümleleri Ne giydin, nerdesin, kimlesin, yalan söyleme gibi kelimelerdir. Kadınını aşırı boğarlar ve sıkı bir geçmişleri yoksa ayrılığa doğru sürüklenirler. Bu tipler kadınların kendilerinden yaptıkları her şey için izin istemelerini beklerler. Kız kıza yemek ve alışveriş dahil!

2) AŞIRI KISKANÇLIK

aşırı kıskançlık

Hepimiz bazen kıskanç olabiliriz ancak aşırısı gerçekten ilişkiye zarar verebilir. Bu tür aşırı kıskançlıklar güvensizlik duygusunun bir yansımasıdır.

3) DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAK

değiştirmeye çalışmak

Bir kadını çok seviyorsanız, onun belli başlı özelliklerini kabul etmeniz gerekebilir. Saçı, konuşma şekli, sevdiği şeyler, tuttuğu takımlar, yediği yemekler… Bu tarz oturmuş şeyleri değiştirmeye çalışmak, mutlu giden ilişkiyi bir anda sekteye uğratabilir.

4) BAĞIRARAK UYARMA…

bağırarak uyarma

Bir kadına bağırırsanız, kendinizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Böyle sözünüzü dinleyeceğine inanıyorsanız da yanılıyorsunuz. Bir kadının söz dinlemesi için sizin de onun sözünü dinlemeniz gerekir. Her şey karşılıklı! Bağırarark olmaz… Ayrıca karşılıklı bağırma sağlıklı insanların yapacağı şey değil.

5) APTAL SÜRTÜŞMELER

sürtüşme

Evet, eşiniz ile her daim ufak tefek tartışmalar içinde olabilirsiniz. Araba kullanmak, yemek yemek, spor yapmak gibi… Bu, normal ilişkilerde zaten olan bir durum ancak aranızdaki şey sürtüşme ve çekişmeye dönüşmüşse eğer, problem başlamış demektir…

6) DENGESİZ PAYLAŞIM

dengesiz paylaşım

‘Erkek adam ev işi yapmaz’ mantığı orta çağda kaldı! Çalışan bir kadınla beraberseniz, ona yardım etmek zorundasınız. Kadınlar, hiçbir işin ucundan tutmayan erkeklerden nefret ederler. En azından çay demleyin!

7) YALAN…

yalan

Sakın bir kadına yalan söylemeyin! (Söylediniz diyelim. Asla yakalanmayın…) Bunun affı pek kolay olmuyor. Özellikle sizden bir şey istediğinde bunu yalanla savuşturmaya çalışırsanız başınız belada demektir.

8) HAYALLERİ BALTALAMAK

hayalleri baltalamak

Eğer bir kadın sizinle ortak bir hayal kuruyorsa, ve bunun olup olmaması sizin için bir şey ifade etmiyorsa onu sakın bozmayın. Biliyoruz. Sizin derdiniz mutlu bir evlilik ama kadınlar bazen ayrıntılarda boğuluyor. Ses etmeyin…

9) BENCİLLİK

bencillik

Ne yaparsanız yapın, bir kadın her daim sizi bencil bulabilir. 10 ihtiyaçtan sadece 1’i sizinki olsa bile bencil yaftası yiyebilirsiniz. Siz pek abartmayın, yeterli…

10) İLGİSİZLİK

ilgisizlik

Geldik en önemli maddeye… Bir kadın sizin ilgisiz davrandığınızı hissederse kavga geliyor demektir. Size saçını sorduğunda söylemek için değil gerçek fikrinizi söyleyin. Hayatı ile ilgili (tabii abartmadan) fikirlerinizi paylaşın. Ona derdini sorun…

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Dogecoin nedir

    Dogecoin Nedir ? Dogecoin Madenciliği Nasıl Yapılır ?

    Olumlu Bir İlk İzlenim Yaratmanızı Sağlayacak 6 Tüyo