Yatakta İyi Olmak

yatakta iyi olmak

Başarılı bir şekilde flört etmek gibi, yatakta iyi olmak da, başarısız olmaktan korktuğunuz sürece asla geliştiremeyeceğiniz bir yetenektir -Tam tersine kendi başarısından beslenir. Anlayacağınız, yatakta iyi olmak o kadar da karmaşık ve zor bir şey değildir. Birkaç basit teknik ve doğru tavır, sizi o amaca götüren yolun çoğunu kat etmenizi sağlar.

Öncelikle tavırlarla başlayalım. Unutmayın ki partnerinizle eğlenmek için orada bulunuyorsunuz. İster karşılıklı bir arzuyu gideriyor olun, ister hayat boyu sürecek bir bağı tasdik ediyor olun, sonuçta amaç zevk ve tatmin. Bu nedenle partnerinize karşı cömert olun. Ayrıca ona verdiğiniz tatmin, size fazlasıyla geri dönecektir.

Yatakta İyi Olmak İçin

Kadın ve erkeklerin yatakta verdikleri cinsel tepkileri konusunda aklınızda tutmanız gereken üç şey var. Bu farklar, temel ritmi ve iyi bir seksin ilerleme hızını belirler.

Birincisi: Normal şartlar altında kadınlar oldukça hızlı biçimde çoklu orgazmlar yaşayabilirken, sizler yaşayamazsınız. Bu en önemli ve psikolojik, zihinsel tutum ya da kendi kendini eğitmeden en az etkilenen farktır.

İkincisi: Normal şartlar altında kadınların gerçekten tatmin edici bir orgazm yaşama noktasına gelmeleri için sizlerden daha fazla zamana ihtiyacı vardır. Samimiyet ve güven, aradaki bu farkı küçültebilir tabii ama asla tamamen silmez.

Üçüncüsü: Kadınların verdikleri tepkiler değişkendir. Bazı kadınlar orgazm olmayı bilmiyor olabilir. Bu nedenle onları yönlendirmeniz gerekebilir.

Bu üç farka yaklaşımınız, sizin temel politikanızı oluşturur. İyi bir aşık olmak için bilmeniz gereken iki temel şey olduğunu unutmayın; yavaş olun ve dikkatinizi verin.

Klasik bir başarısız erkek usulü, kadının üstüne atlamak, ön sevişmeyi aceleye getirmek, hatta hiç yapmamak ve partneri daha tam olarak ısınmadan birleşmeye geçmektir. O yüzden yavaşlayın. Ellerinizi ve dudaklarınızı kullanın. Partnerinizin duyarlı noktalarını keşfedin. Boyun, kulaklar, kolların iç kısımları ve bacaklar duyarlı bölgelerdendir.

Ayrıca partneriniz de sizin hoşunuza giden şeyler yapıyorsa, onu cesaretlendirin ve yaptığı şeyin hoşunuza gittiğini belirtin.

Yatakta iyi olmak, bir makale okuyup hemen gerçekleştirilebilecek bir şey değildir. Ama bu, bazen çok deneyim gerektirdiği gibi, bazen de sadece iyi bir ilham kaynağı, doğru partner ve doğru zamanlama ile kolayca mümkün olabilir. Yeter ki siz en iyiyi hedefleyin…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*